PODSUMOWANIE RODZINNEGO KONKURSU - SPOSÓB NA NUDĘ - PRZEDSZKOLNA KSIĄŻKA KUCHARSKA

Został rozstrzygnięty rodzinny konkurs kulinarno-plastyczny w ramach rocznego planu pracy przedszkola pt. „ SPOSÓB NA NUDĘ - PRZEDSZKOLNA KSIĄŻKA KUCHARSKA”....

Na konkurs wpłynęło pięć prac, wszystkie były pomysłowe i zgodne z tematem. Komisja konkursowa przyznała trzy miejsca i dwa wyróżnienia:

I MIEJSCE – KAROLINA CIOŁEK – GR. V

II MIEJSCE – ALEKSANDER BASSARA – GR. IV

III MIEJSCE – MIKOŁAJ BOCHNAK – GR. V

WYRÓŻNIENIE – LAURA WRÓBEL – GR. II

WYRÓŻNIENIE - JAKUB GÓRKA – GR. III

Wszystkie przepisy kulinarne zostały nagrodzone, uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Z zebranych prac powstała PRZEDSZKOLNA KSIĄŻKA KUCHARSKA będąca zbiorem ulubionych i apetycznych propozycji potraw naszych przedszkolaków, która jest dostępna dla wszystkich rodziców i znajduje się w szatni na półce obok telefonu.

ZACHĘCAMY DO UZUPEŁNIANIA KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ NOWYMI PRZEPISAMI ULUBIONYCH POTRAW PAŃSTWA DZIECI.