PROJEKTUJĘ HAFTOWANY RĘCZNIK - KONKURS

Ewelina Dobosz

Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp. zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastyczno-technicznym „PROJEKTUJĘ HAFTOWANY RĘCZNIK”

Organizator konkursu:

Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp.

Cele konkursu:

- rozbudzanie zainteresowań artystycznych;
- rozbudzanie zainteresowań plastycznych i pomysłowości;
- rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne  w różnych technikach (akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane, itd.),

Format pracy: A3 - blok techniczny

Regulamin konkursu:

- konkurs przeznaczony dla dzieci 3,4,5 i 6 letnich.

- konkurs trwa od 28.02.2024r. do 15.03.2024r.

- prace należy dostarczyć do Publicznego Przedszkola Nr 2 do 15.03.2024r.

- każda praca powinna mieć metryczkę (załącznik): imię i nazwisko dziecka, grupa - prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

- udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu.

- dyplomy i nagrody dla pierwszych trzech miejsc oraz dyplomy dla pozostałych uczestników.

Ocena prac:

Komisja konkursowa powołana przez organizatorów dokona oceny prac i przyzna nagrody. Prace zostaną ocenione pod względem: samodzielności, staranności wykonania i wrażeń artystycznych.

Termin składania prac:

Prace na konkurs należy dostarczyć do dnia 15 marca 2024r.