RADA RODZICÓW

Nasze przedszkolne działania wspiera Rada Rodziców wybierana we wrześniu każdego roku.

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 wybrano następujący skład RADY RODZICÓW

Publicznego Przedszkola Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp. :

1Przewodniczący Rady Rodziców – P. Wioletta Zawiślak

2Zastępca Przewodnicącego -  P. Katarzyna Barcińska

3. Skarbnik - P. Agnieszka Magryś

4. Komisja Rewizyjna w składzie:

• P. Anna Ździebło
  • P. Aleksandra Ciołek
  • P. Ewelina Gątarska

Szanowni Rodzice,
dziękujemy za wybór nas na przedstawicieli Rady Rodziców i okazane nam zaufanie podczas pierwszego spotkania trójek grupowych. Obiecujemy z zaangażowaniem, rzetelnie i sumiennie pracować na rzecz Naszych Dzieci poprzez pomoc w organizacji uroczystości przedszkolnych. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne wspieranie działań Rady Rodziców poprzez osobiste wsparcie finansowe/rzeczowe bądź pomoc w dotarciu do sponsorów zewnętrznych. Działamy dla Wspólnego dobra, a jak najlepszy rozwój i radość Naszych Dzieci motywuje nas do działania.

Rada Rodziców PP 2

KONTO BANKOWE RadY Rodziców:

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 2
Os. Młodych 9
39 – 120 Sędziszów Młp.

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Młp.
Nr rachunku: 60 9172 0003 0007 1808 2000 0010