SPOTKANIE DLA RODZICÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W SP NR 3

11 godzin temu

Zapraszamy Rodziców naszych Przedszkolaków na spotkanie w Szkole Podstawowej nr 3 w Sędziszowie Małopolskim z Panią Ulą Lizak w dniu 3 października 2024 (czwartek) o godz. 16.00. pt. "Jak wspierać rozwój swojego dziecka"?

Pani Ula to doświadczona logopedka, pedagog, wykładowca, neurodydaktyk, terapeutka, autorka rysunków terapeutycznych ,"Rozmowy Mamy Kurki", trener myślenia wizualnego, która z ogromną pasją wspiera młode pokolenia w ich rozwoju. Doświadczenie zawodowe zgromadziła w kraju, jak i w Anglii oraz Stanach Zjednoczonych.

Pani Ula Lizak podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami o tym, co wspiera motywację do nauki, co pomaga dziecku w jego procesie rozwoju, a co przynosi odwrotny skutek. Wyjaśni jak uczy się mózg dziecka, czego potrzebuje i co robić, by wiedza została na dłużej.