SPOTKANIE Z RZEMIEŚLNIKIEM - PANEM DAMIANEM
Ewelina Dobosz

W piątkowy poranek 19 czerwca grupa VI wybrała się na wyjątkowe spotkanie z Panią Magdaleną i Panem Damianem, który przybliżył dzieciom tajniki swojej pracy......
Pan Damian opowiedział przedszkolakom, o unikatowych przedmiotach z kamienia naturalnego, które zachwycają jakością oraz zaprezentował narzędzia potrzebne do tworzenia kamiennych dodatków, uchwytów meblowych, filiżanek, szkatułek itp. Dzieci mogły zobaczyć wiele innych akcesoriów, których artysta używa podczas wykonywania swojej pracy.

Największą atrakcją było wspólne oglądanie szkatułki, filiżanki, podstawek pod telefon, kosteczek i wiele innych bibelotów.
Spotkanie z artystą było dla dzieci nie tylko ciekawą lekcją o sztuce, ale także niezwykle wartościowym przeżyciem pełnym emocji, zachwytu i twórczej ekspresji.
Wspólne spędzenie czasu dostarczyło dzieciom wiele uśmiechu, wzruszeń …..Takie chwile pozostają w pamięci najmłodszych na długo, inspirując je do odkrywania świata poprzez zmysły, emocje i sztukę.
Na zakończenie spotkania dzieci serdecznie podziękowały Pani Magdalenie i Panu Damianowi za poczęstunek, życzliwość, profesjonalizm, wspólnie spędzony czas, prezenty oraz ciekawe informacje o kamieniach, wręczając Podziękowanie.
Spotkanie to było dla przedszkolaków niezwykle inspirującym, radosnym i pełnym ciepła doświadczeniem.

FOTORELACJA - KLIKNIJ W ZDJĘCIE
