IX GMINNY KONKURS UKŁADANIA PUZZLI - W CAŁOŚĆ MNIE ZŁÓŻ I JUŻ
Kornelia Przywara

23 czerwca 2026 r. w naszym przedszkolu odbyła się IX edycja Gminnego Konkursu Układania Puzzli „W całość mnie złóż i już”, do której zostały zaproszone 5 i 6 letnie przedszkolaki z terenu gminy Sędziszów Małopolski....
Wydarzenie zgromadziło małych miłośników puzzli z trzech przedszkoli, którzy w dwóch turach, z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem rywalizowali o tytuł najlepszych układaczy.

Konkurs przebiegał w przyjaznej, ale pełnej emocji atmosferze. Uczestnicy wykazali się nie tylko spostrzegawczością i cierpliwością, ale także umiejętnością logicznego myślenia oraz doskonałą współpracą. Wszystkie dzieci zaprezentowały wysoki poziom umiejętności.
Na zakończenie konkursu Pani Dyrektor wręczyła uczestnikom dyplomy oraz nagrody, gratulując im osiągniętych wyników i dziękując za udział w wydarzeniu. Każde dziecko mogło poczuć satysfakcję ze swojego sukcesu i wysiłku włożonego w przygotowanie do konkursu.

Laureaci w kategorii wiekowej 5 – latki
I miejsce - Alicja Proczek - Publiczne Przedszkole nr 1
II miejsce - Igor Pięta - Publiczne Przedszkole nr 4
III miejsce - Kornel Pieja - Publiczne Przedszkole Nr 2
Laureaci w kategorii wiekowej 6 – latki
I miejsce – Anastazja Siuszko - Publiczne Przedszkole nr 4
II miejsce – Jagoda Baran - Publiczne Przedszkole Nr 2
III miejsce – Maja Bielak - Publiczne Przedszkole nr 1

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów, integracji oraz wymiany wrażeń z konkursowych zmagań.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom za udział w IX edycji konkursu „W całość mnie złóż i już”.
Gratulujemy zwycięzcom i już dziś zapraszamy na kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia!
