WIZYTA DZIECI Z GRUPY I W SKLEPIE PAPIERNICZYM JUMBO

wczoraj, 13:31

Maria Setera

23 czerwca w ramach działań związanych z poznawaniem różnych zawodów dzieci z Grupy I  odwiedziły sklep papierniczy JUMBO....


Podczas wizyty pani Monika Bieniek-Lisowska serdecznie przyjęła naszych przedszkolaków i w ciekawy sposób opowiedziała o pracy sprzedawcy. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, na czym polega codzienna praca w sklepie, jakie obowiązki wykonuje sprzedawca oraz jak ważna w tym zawodzie jest życzliwość, cierpliwość i kontakt z klientem.

Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały asortyment sklepu, zadawały wiele pytań i z zaciekawieniem słuchały opowieści pani Moniki. Wizyta była dla dzieci bardzo wartościowym i radosnym doświadczeniem, które dostarczyło im wielu nowych informacji oraz pozytywnych emocji.

Serdecznie dziękujemy pani Monice Bieniek-Lisowskiej za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery.

To było wyjątkowe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

FOTORELACJA - KIKNIJ W ZDJĘCIE