VIII GMINNY MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS UKŁADANIA PUZZLI - W CAŁOŚĆ MNIE ZŁÓŻ I JUŻ

12 dni temu

25 kwietnia 2024 r. odbył się VIII Gminny Międzyprzedszkolny Konkurs Układania Puzzli pod hasłem „W całość mnie złóż i już”, którego organizatorem jest Publiczne Przedszkole Nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Młp.

W konkursie wzięło udział 9 dzieci z publicznych przedszkoli z terenu miasta i gminy Sędziszów Młp. Niestety pozostałe zaproszone przedszkola odmówiły wzięcia udziału w konkursie ze względu na problemy organizacyjne.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i składał się z dwóch etapów. W każdym z nich dzieci układały puzzle na czas.

Celem spotkania była nie tylko świetna zabawa, ale popularyzacja układania puzzli jako ciekawej formy spędzania czasu wolnego przez dzieci, rozwijanie spostrzegawczości, koncentracji i cierpliwości, a przede wszystkim wiary we własne możliwości. Wszyscy uczestnicy konkursu dzielnie walczyli układając puzzle, a w przerwach pomiędzy poszczególnymi etapami kolorowały puzzlowe mandale oraz degustowały słodkości.

Na koniec odbyło się ogłoszenie wyników i ceremonia wręczenia nagród.

Uczestnicy konkursu - reprezentanci naszego przedszkola zajęli miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:
W kategori  - 4 latki - Blanka Bakota - III miejsce
W kategori  - 5 latki - Aleksander Piczak - II miejsce
W kategori  - 6 latki - Milena Gatarska - II miejsce
Gratulujemy!!!

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, paniom i rodzicom za przybycie i serdecznie zachęcamy do edycji w kolejnych latach.