KONKURS PLASTYCZNY - ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Ewelina Dobosz

Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp. zaprasza dzieci z przedszkola do udziału w "KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” organizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021/2025.......

Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp. zaprasza dzieci z przedszkola do udziału w "KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” organizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021/2025

Organizator konkursu:

Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Młp.

Cele konkursu:

- rozbudzanie zainteresowań czytelniczych;
- rozbudzanie zainteresowań plastycznych i pomysłowości;
- rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach
- rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej poprzez wykonywanie czynności wymagających zaangażowania mięśni dłoni;

Regulamin konkursu:

- konkurs przeznaczony dla dzieci przedszkolnych

- konkurs trwa od 28.02.2022r. do 18.03.2022r.

- prace należy dostarczyć do Publicznego Przedszkola Nr 2

- każda praca powinna mieć luźną metryczkę: imię i nazwisko dziecka oraz grupę,

- prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

- udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu oraz ich nauczycieli.

- rozstrzygnięcie konkursu  25.03.2022 r.

- nagrody dla pierwszych trzech miejsc oraz dyplomy i wyróżnienia

- technika płaska dowolna

Ocena prac:

Komisja konkursowa powołana przez organizatorów dokona oceny prac i przyzna nagrody. Prace zostaną ocenione pod względem: samodzielności i staranności wykonania, wrażeń artystycznych.

Termin składania prac:

Prace na konkurs należy dostarczyć do dnia 18 marca 2022