PODZIĘKOWANIE - WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI

Ewelina Dobosz

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim składa serdeczne podziękowania za dar serca i wsparcie finansowe Akcji „Wyślij pączka do Afryki 2022”..... Wspólnie zebrano 120 zł w gotówce. Dziękujemy także za przelewy pieniężne.

Zebrane środki zostaną przekazane na konto Misji działających w Afryce. Misjonarze kapucyni w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie zamienią Twoją darowiznę na pomoc potrzebującym i finansują posiłki dla osieroconych dzieci, otaczają opieką medyczną i kupują lekarstwa, edukują dzieci z buszu, budują studnie ze zdrową i czystą wodą.
Pamiętajmy że każdą wpłaconą darowiznę możemy odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem!