SUKCESY NASZYCH MAŁYCH ARTYSTÓW

Maria Setera

W naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs, w którym chętne przedszkolaki wraz z rodzicami mogły wykonać : „PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO WŚRÓD DZIECI”.

„PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO WŚRÓD DZIECI”.

Tworzenie plakatu miało na celu szerzyć ideę czytelnictwa wśród dzieci, wzmacniać więzi rodzinne poprzez wspólne działanie i spędzony razem czas oraz rozwijać wrażliwość plastyczną dzieci. Konkurs był zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021/202.

Na konkurs dotarło 10 plakatów. Wybór był niezwykle trudny, gdyż wszystkie prace były piękne i starannie wykonane. Komisja wzięła pod uwagę głównie pomysłowość oraz  trud włożony w wykonanie pracy.

PRZYZNANO 3 NAGRODY GŁÓWNE:

I miejsce   -  Szymon Stachnik  - grupa III

II miejsce   - Jan Niedźwiedź    - grupa

III miejsce   -  Adam Grabowy    - grupa I

Pozostałe  dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy dzieciom oraz ich rodzicom za udział w konkursie.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.  Gratulujemy!!!