KONKURS PLASTYCZNY ,,NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym ,,NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA’’ organizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Młp.

Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym ,,NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA’ organizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Młp.

Cele konkursu jest:

• Kształtowanie inwencji twórczej, wyobraźni oraz sprawności manualnej
  • Budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi
  • Umiejętność współpracy, integracja rodziny

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie dzieci z naszego przedszkola w wieku od 3 do 6 lat wraz z rodzicami/ opiekunami.
  2. Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej ozdoby Wielkanocnej. Praca nie musi być samodzielna, może być wykonana z pomocą rodzica, jednak komisja weźmie pod uwagę wkład pracy dziecka.
  3. Technika wykonania prac: dowolna przestrzenna.
  4. Każda praca powinna być podpisana: imię i nazwisko autora pracy, wieknazwa grupy.
  5. Prace należy składać do dnia 11.04.2022r.  tj. do poniedziałku.
  6.  Udział w konkursie łączy się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych uczestników.
    Prace pozostają na własność Organizatorów.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 kwietnia 2022r.
  8. Dla zwycięzców  - 1, 2, 3 miejsca przewidziane są dyplomy i nagrody.

Organizator konkursu: Kornelia Przywara