OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  - KARTKA WIELKANOCNA - ROZSTRZYGNIĘTY

Maria Setera, Barbara Szczęch

Organizatorki konkursu pani Barbara Szczęch i Maria Setera składają serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie ......

Organizatorki konkursu pani Barbara Szczęch i Maria Setera składają serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie !

Konkurs skierowany był do dzieci przedszkolnych w wieku 5-6 lat z całej Polski. Celem jego było rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyobraźni twórczej dzieci, wdrażanie do kultywowania tradycji wysyłania kartek wielkanocnych.

Łącznie na konkurs wpłynęło 102 prace . Każda z nich była przepiękna, wykonana z różnorodnych materiałów. Spośród nich jury wybrało sześć prac i przyznało nagrody i wyróżnienia.

I Miejsce     Kacper Panasiuk     Samorządowe Przedszkole Wąsosz

II Miejsce    Marcin Gąsior         Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego  Bratkowice

III Miejsce   Julia Kaczka           Przedszkole Miejskie Nr 174 Łódź

Wyróżnienia:

1.Laura Świerszczyńska             Przedszkole Nr 33  Elbląg

2.Adrianna Binda                       Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Katowice

3. Patrycja Kuchta                      Przedszkole Nr 64 Warszawa

Nagrody i Dyplomy zostaną wysłane  pocztą.

Gratulujemy !!!