POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ Z OKAZJI DNIA ZIEMI

Maria Rokosz

Dnia 22 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Mody Ekologicznej "Zgadnij kim jestem?” organizowany, jak co roku z okazji Dnia Ziemi.....

Dnia 22 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Mody Ekologicznej "Zadnij kim jestem?” organizowany, jak co roku z okazji Dnia Ziemi.
Przedstawiciele wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowali eko – kreacje z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Wykonane stroje wywołały  ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach, pomysłowość i kreatywność przerosły wszelkie oczekiwania, księżniczki, roboty kosmiczne, rycerze, postaci bajkowe z wyszukanymi dodatkami. Prezentację strojów oceniała komisja konkursowa, która miała bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie prace były bardzo oryginalne i pracochłonne. Przedszkolaki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Dzieci doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek.
Komisja konkursowa wyłoniła trzy miejsca:

I miejsce  - Szymon Paśko
II miejsce -  Natalia Hinc
III miejsce - Edyta Ochał

Kilkanaście dzieci zostało wyróżnionych. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność, rodzicom dzięki którym ten konkurs odbywa się co roku.

Krótki filmik znajduje się w linku: POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ  (ulepszona jakość)

GALERIA  ZDJĘĆ