PRZEDSZKOLAKI PAMIETAJĄ O PRCOWNIKACH SŁUŻBY ZDROWIA

Urszula Kmieć

7 kwietnia to  Dzień Pracownika Służby Zdrowia. I właśnie tego dnia dzieci z grup IV, V i VI  postanowiły  wykonać dla zaprzyjaźnionych instytucji medycznych okolicznościowe karteczki. Dzieci z niesamowitym zaangażowaniem zaczęły wykonywać przepiękne obrazki, ukazujące pracę osób związanych ze Służbą Zdrowia… oczywiście nie zabrakło spontanicznych rozmów, ukazujących ogromny trud i zaangażowanie osób ratujących życie czy po prostu  dbających o nasze zdrowie. Laurki zostały przekazane  na ręce  Pani Anety  Bieniek, mgr pielęgniarstwa, specjalisty opieki paliatywnej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie  oraz opiekunki praktyk zawodowych i zajęć praktycznych studentów na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz osobiście do  Zakładu  Pielęgnacyjno – Opiekuńczego  SPZOZ w Sędziszowie Małopolskim.

Kilka dni temu na stronie FB Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. F. Chopina zostało opublikowane Podziękowanie dla nas… lecz kim my jesteśmy  w obliczu Ogromu  Dobra, z jakim każdy z nas niejednokrotnie spotkał się, potrzebując profesjonalnej opieki medycznej… To my, z całego serca -  Dziękujemy!!!