WIZYTA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Marta Skiba

W poniedziałek 09 maja dzieci z grupy II wybrały się o gminnej Biblioteki Publicznej. Była to wizyta zaplanowana ponieważ 08 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza.   Dzieci zaniosły kartkę  własnoręcznie zrobioną  z życzeniami dla wszystkich pracowników Biblioteki. Dla wielu dzieci  była to pierwsza wizyta w bibliotece. Pani Dorota mile zaskoczona pokazała  dzieciom jak wypożycza się książki, wytłumaczyła co trzeba zrobić aby pożyczyć bajkę, zaprosiła dzieci do oglądania różnych bajek oraz bajkowych maskotek, które dzieci bez problemu rozpoznawały. Na koniec pani Dorota zaprosiła wszystkie dzieci aby wybrały się do biblioteki z rodzicami aby się zapisać i móc pożyczyć bajeczki. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.