PRZEDSZKOLAKI NA SĘDZISZOWSKIM RYNKU ODŚPIEWAŁY ROTĘ

W dniu 23 maja 2022 r. o godz. 9 00 nasze przedszkole wzięło udział w akcji „ Zaśpiewajmy razem Rotę”. Przy pomniku 100-lecia Niepodległości na rynku w Sędziszowie Małopolskim nasze przedszkolaki wspólnie ze zgromadzonymi mieszkańcami miasta, uczniami szkół i przedszkoli, przedstawicielami różnych instytucji, a także samorządowcami, wspólnie odśpiewały ROTĘ. Akcję „ZAŚPIEWAJMY RAZEM ROTĘ” zorganizowała wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Bernadeta Frysztak. Akcja miała na celu upamiętnienie 180 rocznicy urodzin Marii Konopnickiej, którą Sejm RP ogłosił patronką roku 2022. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Podkarpacki Kurator Oświaty.

Za udział w Akcji nasza placówka otrzymała Dyplom