GRUPA VI WZIĘŁA UDZIAŁ W VII GMINNYM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ PRZEDSZKOLI

Barbara Szczęch

Grupa VI wzięła udział w VII Gminnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Przedszkoli „Scena dla Malucha”!!!....

Grupa VI została wytypowana do występów w Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały występy swoich kolegów, czekając na swoją kolej. Podekscytowani tuż przed występem wymieniali się uwagami i ostatnimi wskazówkami wychowawczyń. Reprezentacja dzieci wspaniale zaprezentowała się w tańcu ludowym „Maryneczka” a wytypowana grupa chłopców udzieliła Telewizji Sędziszów wywiadu.

Praca i wysiłek się opłaciły, dzieci otrzymały gromkie brawa, a organizatorzy wręczyli Dyplom za udział w przeglądzie twórczości i drobne upominki dla dzieci i grupy. Gratulujemy występu!!!

Fotorealacja i Link do zdjęć TvS  wszystkie przedszkola

Link do filmu TvS  nasze przedszkole od 1:10 min