DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Bożena Pazdan

W środę 1 czerwca w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. To radosny dzień dla wszystkich dzieci, tych małych i dużych. W tym dniupo obiedzie w poszczególnych grupach zorganizowano dla dzieci konkursy, gry, zabawy… Jednak największe atrakcje czekały na dzieci od samego rana w ogrodzie przedszkolnym.  Każda z grup mogła potańczyć przy dźwiękach dziecięcej muzyki, uczestniczyć min. w konkurencjach zespołowych takich jak: tor przeszkód, przeciąganie liny, strzelanie z łuku do lewitujących kulek, zabawy z chustą animacyjną, , pokaz baniek mydlanych… Najwięcej frajdy miały dzieci z dmuchańców, to tam zabawa zamieniła się w prawdziwe szaleństwo.

Również tego dnia dzieci z grupy II, III i IV zostały zaproszone do sklepu „Lewiatan” na Osiedlu Młodych, który dla dzieci z okazji Dnia Dziecka zorganizował konkurs plastyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i słodki poczęstunek. Dzień był pełen wrażeń, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Jeszcze raz życzymy Wszystkim Naszym Dzieciom dużo radości i szczęśliwego dzieciństwa!

Organizacja tak wspaniałego dnia, odbyła się przy wsparciu i udziale Rodziców. Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie atrakcji w ogrodzie przedszkolnym. Dziękujemy za opiekę medyczną Rodzicom Pani Sabinie Patro i Pani Monice Kaniewskiej oraz Rodzicom z poszczególnych grup za opiekę i zaangażowanie podczas pikniku. Składamy Podziękowanie Firmie P. Rogali i Firmie P. Gątarskiego za uświetnienie imprezy.

GALERIA GRUPA I

GALERIA GRUPA II