DZIEŃ CHŁOPCA W PRZEDSZKOLU

Maria Setera

Dzień Chłopaka :) - Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach

Dzień Chłopaka :) - Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach

,,Buzia Twoja uśmiechnięta, w dniu radosnym Twego święta.
Przyjmij proszę me życzenia, niech się spełnią Twe marzenia.
        Ważna
to data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka!…”

30 września jest dniem niezwykle wyjątkowym dla wszystkich mężczyzn, a zwłaszcza tych najmłodszych - obchodzimy wtedy DZIEŃ CHŁOPAKA. Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Święto to stwarza okazję do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy. W naszym przedszkolu z racji tego święta dziewczynki zaśpiewały chłopcom uroczyste „Sto lat” oraz zgodnie z tradycją mali Mężczyźni otrzymali od koleżanek upominki i małe słodkie „co nieco”. Uśmiechom i oznakom sympatii nie było końca. Mamy nadzieję, że ten dzień sprawił Panom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci. Zdecydowanie był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.