PRZEDSZKOLAKI OBCHODZIŁY SWOJE ŚWIĘTO

„Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat”
J. Korczak

We wtorek, 20 września, obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka....

Święto to ma na celu przede wszystkim - podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, a także przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia, na naszych Przedszkolaków czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Już od rana Pani Dyrektor przy wejściu witała wszystkich przedszkolaków cukierkami i życzeniami. W przystrojonych na tą okoliczność salach, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach - przy ulubionych przebojach muzyki. Oczywiście nie zabrakło drobnych upominków dla naszych przedszkolaczków. W każdej sali rozbrzmiewał wesoły gwar dzieci.
O godz. 10.00, zgodnie z wytycznymi organizatora akcji, przedszkolaki w grupach odśpiewały piosenkę w ramach Ogólnopolskiej akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką".
Ale to nie wszystko…po obiedzie, czekało nas wyjście do kina! Nie mogąc doczekać się wycieczki, dzieci co chwilę pytały: „Kiedy idziemy do kina?” Mimo zachmurzonego nieba i wątpliwości, czy uda nam się „wstrzelić w okienko pogodowe” – wszystko dobrze się udało…Przyciemniona sala kinowa wprowadziła przedszkolaków w niezwykły nastrój, a wyświetlany film, bardzo podobał się dzieciom. Maluszki, których nie było z nami, bawiły się w tym czasie w Myszkolandii.

Dzień Przedszkolaka, to wyjątkowe Święto Dzieci, ale nie tylko Ich… jest to dzień szczególny także dla nas – pracowników naszego Przedszkola...bowiem dzięki najmłodszym, naszym podopiecznym, uświadamiamy sobie, że czujemy się wszyscy potrzebni, kochani i codziennie obdarzani uśmiechem i przywiązaniem dzieci… To wszystko sprawia, że wykonujemy najwspanialszy zawód na świecie :)

GALERIA ZDJĘĆ - GRUPA II

GALERIA ZDJĘĆ - GRUPA IV