DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W MYSZKOLANDI - GRUPA I

Marta Pieja

20 września w Dniu Przedszkolaka dzieci grupy I wybrały się do„ Myszkolandii” - sali zabaw przy restauracji Rodzinka w Sędziszowie Małopolskim by radośnie spędzić tam czas.

Sala zabaw – to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu jaki spędzają dzieci w przedszkolu oraz kształtowanie umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Celem wyjścia było również rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej oraz motoryki małej i dużej. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji m.in. z basenu z tysiącem kulek, przeciskały się przez liczne tunele, zjeżdżały na zjeżdżalniach, budowały z dużych i małych kloców wieże oraz korzystały z mini pojazdów siłowni, a także interaktywnej gry KNOOCKER , wielu zabawek i kącików typu sklepik czy kuchnia. Dzieci przez cały pobyt w bawialni były bardzo aktywne. Każdy, kto poczuł zmęczenie i głód mógł skorzystać z poczęstunku przygotowanym przez restaurację – zjeść muffinkę, napić się soczku jabłkowego, pomarańczowego lub wody. Przedszkolaki pełne niezapomnianych wrażeń i emocji pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola. Dziękujemy rodzicom za inicjatywę wyjścia maluszków do „ Myszkolandii”.