DZIEŃ ANIOŁA STRÓŻA W PRZEDSZKOLU

Teresa Patro

Październik - Agnieszka Wdowczyk

Październik - Agnieszka Wdowczyk

Dnia 2 października 2021 roku, Kościół przypomina nam o istnieniu niewidzialnego świata stworzonego przez Boga, do którego nalężą  m. in. ANIOŁOWIE STRÓŻOWIE i ARCHANIOŁOWIE. 7 pażdziernika  już kolejny rok w naszym przedszkolu świętujemy Dzień Anioła Stróża, Aby uczcić to święto dzieci ubrane były w białe koszulki, sukienki, aureole i skrzydła. Anielska dekoracja  lsprawiła, że czuliśmy się wszyscy jak w niebie. Przedszkolaki dowiedziały się , że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża – Przyjaciela, który chroni go od zła i niebezpieczeństw. Poznały  imiona anielskich wodzów oraz ich atrybuty. Poznaną piosenką pt. ,,Mam Aniołka” .podziękowaliśmy Dobremu Bogu za Jego miłość  do nas i  wspaniały dar Aniołów Stróżów.