WIZYTA ABSOLWENTEK W GRUPIE V

Urszula Kmieć

W piątek, 6 września, dzieci z grupy V miały okazję poznać starsze koleżanki ze Szkoły Podstawowej Nr 3.

Były to Absolwentki naszego przedszkola. Dziewczynki przyszły, aby poczytać dzieciom bajki
 i wspólnie spędzić z nimi czas. Przedszkolaki, na początku trochę onieśmielone, z uwagą słuchały opowiadania o Kubusiu Puchatku, w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Początkowo dzieci odpowiadały na pytania Gości,  bawiły się wspólnie w kalambury, czerpały radość z tego spotkania… by na końcu, przy jednym dużym stole wspólnie porysować… Był to niezwykły czas, który uświadomił nam, że… „wszystko co piękne jest, przemija”… Oczywiście był to także moment wspólnych rozmów – o szkole, pasjach… i  wspominania, jak to było w przedszkolu… jakie beztroskie i świetne były to chwile i… jakie pyszne było jedzenie ;) Dziękujemy naszym Absolwentkom za pamięć i  umilenie przedszkolakom popołudniowych zajęć dowolnych.