GRUPA IV W TELEWIZJI SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

Ewelina Dobosz, Marta Skiba

W dniu 7 października dzieci z grupy IV wraz z wychowawcami wybrały się do redakcji Telewizji Sędziszów Małopolski i do kina „Jedność” na przegląd reklam bajkowych...

Przed seansem dzieci zobaczyły, gdzie można zakupić bilety i tam dostały lizaki. Po seansie udaliśmy się do studia telewizyjnego gminnej telewizji TvS. W studiu panowała wesoła atmosfera. Przedszkolaki mogły usiąść w studio telewizyjnym i zobaczyć, jak wygląda praca operatora kamery, redaktora i montażysty oraz dźwiękowca. Operator kamery Pan Wojciech Kłósek opowiedział Przedszkolakom o swojej pracy oraz pokazał kilka trików filmowych. Dzieci mogły zobaczyć rekwizyty potrzebne do produkcji programów: kamery, mikrofony, instalacja nagłaśniająca, system oświetlenia. Najlepszą niespodzianką jaką przygotowali nam Panowie w redakcji był latający dron. Po zakończonej pogadance w telewizji dzieci udały się na pyszny popcorn, który przygotowany został przez Panie z Domu Kultury. Dzieci wróciły do Przedszkola pełne wrażeń. Wszystkim Pracownikom redakcji Telewizji Sędziszów Małopolski i Domu Kultury składamy serdeczne podziękowanie za miłe spędzenie czasu.

Relacja TvS - opis i zdjęcia