DZIEWCZYNKI OBCHODZIŁY SWOJE ŚWIĘTO

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek, nazywany też Międzynarodowym Dniem Dziewczyn, to jeszcze mało popularne święto. Ustanowione zostało w 2011 roku przez Zgromadzenie Narodowe ONZ i obchodzone jest rokrocznie 11 października......

W naszym przedszkolu w sposób szczególny uczciliśmy to święto 11 października. W tym wyjątkowym dniu we wszystkich oddziałach przedszkolnych nie zabrakło niespodzianek, upominków, konkursów oraz wspaniałej zabawy przy muzyce. Chłopcy składali dziewczynkom życzenia, śpiewali piosenkę, zaprosili do wspólnej zabawy przy muzyce. Poprzez swoje dobre zachowanie sprawiali radość koleżankom, a nauczycielki przypominały, że szacunek i uprzejmość należą się dziewczynkom każdego dnia, nie tylko od święta. Każda dziewczynka otrzymała drobny upominek przygotowany przez wychowawców oraz przez chłopców, nie brakowało koron i odznak z napisem „Super Dziewczynka”. Wszystkie grupy tego dnia odwiedziła osobiście Pani Dyrektor, która składała życzenia oraz wręczała dziewczynkom upominki przygotowane przez rodziców oraz słodkie pocieszajki dla chłopców.
Dzień dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się wyjątkowo.

Skłdamy Serdeczne Podziękowania Rodzicom za przygotowaNie upominków zarówno z okazji Dnia Dziewczynek jak i Dnia Chłopaka.

GALERIA ZDJĘĆ - GRUPA I

GALERIA ZDJĘĆ GRUPA II