PRZEDSZKOLNE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Marta Skiba, Ewelina Dobosz

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Nasze przedszkolaki również tego dnia chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.
W tym uroczystym dniu grupa IV zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek. Pani dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom za wzorową pracę natomiast wśród nauczycieli wyróżniła Nagrodą Dyrektora panią Urszulę Kmieć, Martę Pieja oraz Marię Rokosz. Trzeba też wspomnieć, że z okazji tego święta Nagrodę Burmistrza otrzymały: Pani Dyrektor Renata Śliwa oraz pani Kornelia Przywara. Wszystkim paniom gratulujemy.
Były również podziękowania od Rady Rodziców, którą reprezentowała pani Wioleta Zawiślak. Dziękujemy serdecznie za miłe słowa oraz słodki poczęstunek.