PRZEDSZKOLAK MAŁY PRZYJACIEL KSIĄŻKI - JESIENNE CZYTANIE

Ewelina Dobosz

Czytanie bajek dzieciom rozwija ich umiejętność komunikacji, pamięć i wyobraźnię. Poprawia koncentrację uwagi oraz poszerza wiedzę o świecie.....

W ramach innowacji pedagogicznej „Przedszkolak mały przyjaciel książki” przedszkolaki z grupy IV do kolejnego spotkania z książką wybrali najpopularniejszą baśń świata jaką jest „Czerwony Kapturek” ”, którą przeczytała wychowawczyni Ewelina Dobosz.

Do realizacji projektu w dniu dzisiejszym została zaproszona Pani Ula Kmieć, która czytała naszym Przedszkolakom wiersze Juliana Tuwima - „Lokomotywa”, „Okulary” „Rzepka”.

Serdecznie dziękujemy pani Uli i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z innym pracownikiem przedszkola.

Aby czytanie bajek umilić zapraszamy do przedszkola również rodziców, babcie i dziadziów naszych milusińskich.