BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Katarzyna Szeliga - Babiarz

W ostatnim tygodniu października dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Balu Wszystkich Świętych....

Celem zabawy było wprowadzanie w atmosferę radości, a także uświadomienie sensu  listopadowej pamięci o świętych i promowanie świętości. Zadaniem dzieci było przygotowanie stroju wybranej osoby świętej lub ubranie się na biało. Oprócz aniołów na balu bawiliśmy się ze św. Maksymilianem Kolbe, Św. Dominikiem Savio czy św. Franciszkiem, których życie poznawaliśmy na katechezie.

Niebiańską atmosferę wprowadzała także specjalnie na tą okazję przyozdobiona przez panie wychowawczynie sala, dzięki czemu można było poczuć się chwilę jak w rajskim miejscu. Dzieci bawiły się, śpiewały i tańczyły przy dźwiękach muzyki chrześcijańskiej i przy hitach muzyki dziecięcej.

Poniżej zamieszczamy fotografie, jak wyglądała nasza wspólna zabawa.