KONKURS - MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI - ROZSTRZYGNIĘTY

25 listopada 2022 r. w ramach obchodów "Dnia Postaci z bajek", został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI” organizowany przez nasze przedszkole.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkimktórzy wzięli udział w konkursie. Wszystkie prace były ciekawe i każda była inna.

Komisja konkursowa miała duży problem, by wyłonić najpiękniejsze prace, które były nie tylko pomysłowe, z wykorzystaniem ciekawych technik, ale przede wszystkim były w wiekszości wykonane przez dziecko z ewentualną pomocą rodzica.
Spośród 26 dostarczonych prac nagrodzono dzieci, które zajęły 3 miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

KATEGORIA - 3,4 LATKI:

I MIEJSCE – ALEKSANDER BASSARA
II MIEJSCE – DIANA CIOŁEK
III MIEJSCE – MAJA CWANEK

KATEGORIA - 5,6 LATKI :

I MIEJSCE – ZUZANNA ZIOBRO
II MIEJSCE – NATALIA KLIMEK
III MIEJSCE – LILIANA BABIARZ

Wszystkim Zwycięzcom Gratulujemy !!!

Nagrodzeni uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy, wszyscy pozostali otrzymali dyplomiki za udział.

Wszystkie prace można oglądać na wystawie zorganizowanej w holu przedszkola.