ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ ZORGANIZOWANEGO PRZEZ SP W BĘDZIEMYŚLU

Urszula Kmieć

Jest nam niezwykle miło poinformować o wyróżnieniu piosenki w wykonaniu grupy V podczas Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej organizowanego przez Szkołę Podstawową im. św. Jana Kantego w Będziemyślu....

W konkursie brało udział 12 grup przedszkolnych z gminy Sędziszów Małopolski m.in. grupa V i VI z naszego przedszkola.

Jury było pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i pracy, jaką wszystkie dzieci włożyły w śpiewanie piosenek, dlatego też zdecydowano się  nagrodzić wszystkie grupy przedszkolne.

Jednakże, dodatkowo przyznano dwa wyróżnienia, w tym jedno dla grupy V z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim
i z tego powodu jest nam ogromnie miło ?

Link do piosenki  wyróżnionej Grupy V

Link do piosenki Grupy VI - do pobrania:   http://bedziemysl.szkolna.net/pliki/plik/filmik-jesien-1667156258.mpg

Grupa V za wyróżnienie i Grupa VI za udział w konkursie otrzymały
                                            Dyplomy i nagrody dla Dzieci