ZAJĘCIA Z PODŁOGĄ INTERAKTYWNĄ

Obraz znaleziony dla: podłoga interaktywna funfloor

Obraz znaleziony dla: podłoga interaktywna funfloor

Dnia 13 października w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z wykorzystaniem podłogi interaktywnej Fun Floor . To doskonała  forma edukacji poprzez zabawę, która  w niezwykły sposób rozwija nie tylko spostrzegawczość i integrację sensoryczną dzieci, ale przede wszystkim budzi ich kreatywność;  zachęca dzieci do nauki w ruchu, dzięki czemu szybciej przyswajają nowe wiadomości. Obraz wyświetlony na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Wyobraźnia dziecka wprowadzona zostaje w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Duża różnorodność gier sprawia, że każde dziecko znajdzie tu swoją ulubioną zabawę. Nasze  przedszkolaki  były zachwycone korzystając z tego „magicznego dywanu”.  Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach, a miały w czym wybierać: gry zręcznościowe i logiczne, łapanki i wiele innych. Każdy mógł spróbować swoich sił w różnych dziedzinach. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę a zarazem naukę.