ZIELONY MELONIK W SPEKTAKLU - RAMIĘ W RAMIĘ

Bożena Pazdan

14 listopada do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk „Zielony Melonik”, prezentując spektakl teatralny pt. „Ramię w ramię”.

To opowieść, której bohaterami jest rodzeństwo lisków urwisków Gabrysia i Krzyś. Wspólna wędrówka przez las, zbieranie grzybów i nieoczekiwana zmiana pogody… Przeszkody powstałe po burzy oraz napotkani w lesie bóbr i kret nakierunkowują rodzeństwo na współpracę. Mimo kłótni między rodzeństwem działają w myśl „gdy jest zadanie do wykonania to grunt dobre współpracowanie”. W czasie przedstawienia dzieci miały okazję wystąpić na scenie, pomóc bohaterom. Dowiedziały się czym jest współpraca - wspólne wykonanie zadania pomaga pokonać przeszkody, w trudnych chwilach możemy na sobie polegać. Teatrzyk sprawił dzieciom wiele radości. Dziękujemy za piękny występ aktorów Teatrzyku „Zielony Melonik”, czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie.