WARTO BYĆ WŚRÓD ŻYCZLIWYCH

Barbara Szczęch

Przesłanie światowej akcji przypadającej na 21 listopada jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Tego dnia szczególną uwagę zwracamy na wzajemną życzliwość i wzbudzanie pozytywnych emocji.....

Jak co roku dzieci z naszego przedszkola przygotowały karteczki z pozdrowieniami dla wszystkich Podopiecznych Hospicjum w Sędziszowie Małopolskim i Rzeszowie. Z wielką chęcią i zaangażowaniem planowały swoje prace, aby móc sprawić Im radość. Najważniejsza dla naszych przedszkolaków jest pamięć o chorych, co jest bardzo budujące i wzruszające.

Piękne prace dzieci oraz niespodzianki zostały osobiscie przekazane do rąk podopiecznych.

Bycie dobrym czyni nas szczęśliwszymi, co z kolei sprawia, że stajemy się lepsi.
Bądźmy mili dla siebie, uśmiechajmy się, rozmawiajmy szczerze i otwarcie.
Takie proste słowa jak:
proszę, dziękuję, przepraszam nic nas nie kosztują,  a mogą sprawić innym wiele przyjemności i radości.

Niech to nie będzie tylko jeden dzień, a każdy!