WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

Prezenty, upominki, wspaniałe wspomnienia i moc radości…… Wizyta św. Mikołaja to dzień na, który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci…..

6 grudnia Przedszkolaki już od rana wypatrywały przez okno długo wyczekiwanego gościa i pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył do nas na czas. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki. Nie zabrakło pytań o otrzymane w nocy prezenty....

Na twarzach dzieci widoczna była ekscytacja, a także lekkie podenerwowanie, widać że bardzo przeżywały to spotkanie.
Po wspólnym powitaniu każda grupa osobno spotkała się z gościem w holu przedszkola.
Świąteczny klimat i piękna sceneria sprawiły, że atmosfera spotkania była naprawdę wyjątkowo magiczna.

Święty Mikołaj w towarzystwie pomocnika Aniołka wszystkim przedszkolakom wręczył piękne prezenty, a w zamian każde dziecko złożyło obietnicę, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym Rodzicom za przygotowanie paczek mikołajowych.

Wizyta tak wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

GRUPA I   - KLIKNIJ W ZDJĘCIE

GRUPA II   - KLIKNIJ W ZDJĘCIE