PRZEDSZKOLAK MAŁY PRZYJACIEL KSIĄŻKI

Ewelina Dobosz

W grupie IV odbyło sie kolejne spotkanie z książką ...

W ramach innowacji pedagogicznej „Przedszkolak mały przyjaciel książki” przedszkolaki do kolejnego spotkania z książką wybrali zestaw kolekcji przygód dzielnego żółwika Franklina, którą przeczytała wychowawczyni Ewelina Dobosz. Franklin jest małym żółwiem, który cierpi na wszystkie lęki i próby dzieciństwa. Pokonując je, uczy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym lekcji o zaufaniu, przyjaźni, odwadze i rodzinie. Przeżywa przygody wraz ze swoimi przyjaciółmi: Misiem, Ślimakiem, Wydrą, Gąską, Lisem, Skunksem, Królikiem, Bobrem, Szopem i Borsukiem.

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych  ludzi. Jest na to sposób - CZYTAJMY DZIECIOM.

Aby czytanie bajek umilić zapraszamy do przedszkola również rodziców, babcie i dziadziów naszych milusińskich.