BAL KARNAWAŁOWY 2023

Karnawał to czas pełen radości i zabaw, a jego najbardziej niezwykłym i długo wyczekiwanym przez przedszkolaków dniem jest Bal Karnawałowy. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć, radości i niezapomnianych wrażeń.

Tego roku 4 stycznia bawiliśmy się wspólnie na hali sportowej przy SP 3, która na ten specjalny dzień zamieniła się w salę balową, pełną kolorowych ozdób i balonów, a dzieci wcieliły się w bohaterów znanych i lubianych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana…. nie sposób wymienić wszystkich postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach prowadzonych przez panią wodzirej. Były bańki mydlane, miecze i serca z balonów, zabawy z chustą animacyjną, słodki poczęstunek, bajkowe foto-budki i oczywiście sesja zdjęciowa!

Wspólna zabawa i energia przedszkolaków oraz gotowość wspaniałej zabawy sprawiły, że tegoroczny karnawał  na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację balu, wszelką pomoc i zaangażowanie oraz rodzicom za przygotowanie pięknych, kolorowych strojów i przebrań dla dzieci.

CZĘŚĆ I   (3 strony)