WRĘCZENIE NAGRÓD W RAMACH PROJEKTU

ZDROWO JEM ? DUŻO WIEM?

Miło nam poinformować, że organizatorzy 11 edycji ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” nadesłali nagrody dla absolwentów, czyli sześciolatków z byłej grupy V - zespołu Znawcy zdrowego żywienia”. Przypomijmy, że zespół ten w zeszłym roku szkolnym, w etapie jesiennym zajął 12 miejsce na 644 ocenianych zespołów, w etapie wiosennym na 344 ocenianych zespołów - 4 miejsce w kategorii zerówki klasy pierwsze. Dodatkowo w ogólnej klasyfikacji Grand Prix z dwóch etapów zespół zajął 4 miejsce .......

ZDROWO JEM ? DUŻO WIEM?

Miło nam poinformować, że organizatorzy 11 edycji ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” nadesłali nagrody dla absolwentów, czyli sześciolatków z byłej grupy V - zespołu Znawcy zdrowego żywienia”. Przypomijmy, że zespół ten w zeszłym roku szkolnym, w etapie jesiennym zajął 12 miejsce na 644 ocenianych zespołów, w etapie wiosennym na 344 ocenianych zespołów - 4 miejsce w kategorii zerówki klasy pierwsze. Dodatkowo w ogólnej klasyfikacji Grand Prix z dwóch etapów zespół zajął 4 miejsce.

Oprócz indywidualnych 25 upominków dla dzieci Zespół otrzymał dla przedszkola - zestaw interaktywny „Ciężarówkę: sortowanie i recykling” oraz edukacyjną mapę podłogową „Czas rozkładu odpadów”.

18 października w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom projektu -  uczniom klasy I a i I b.

Pozostałe dzieci uczęszczające do innych szkół zapraszamy osobiście po odbiór nagród do naszego przedszkola.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że osiągnięty sukces będzie Was mobilizował do zdrowego odżywiania przez całe życie i do dalszego zdobywania wiedzy na ten temat.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w projekcie w kolejnych kategoriach szkolnych.