WALENTYNKI - DZIEŃ DOBRYCH UCZUĆ

Marta Skiba

Jak co roku o tej porze, dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 2 kultywowały tradycje walentynkowe.

W pierwszej części tego radosnego święta przedszkolaki w swoich grupach, w pięknie przystrojonych salach zostały zaznajomieni ze zwyczajami walentynkowymi, ich historią i tradycją. Poznały również patrona tegoż święta, Świętego Walentego. Prowadzone były pogadanki na temat tego wyjątkowego dnia, nie zabrakło również konkursów, tańców i prac plastycznych. Natomiast w drugiej części walentynkowego święta dzieci zebrały się w sali grupy VI gdzie zaprezentowały na forum przygotowane wiersze, piosenki i tańce o tematyce miłosnej.

Na koniec pani dyrektor Renata Śliwa wręczyła dzieciom pocztę walentynkową oraz rozdała dzieciom zakupione przez Radę Rodziców lizaki i częstowała piernikowymi serduszkami.
Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy do galerii.

WSPÓLNE SPOTKANIE WALENTYNOWE W GR. VI  -  KLIKNIJ W ZDJĘCIE

LINK DO WYSTĘPU GR. VI

GRUPA I   -  KLIKNIJ W ZDJĘCIE

GRUPA II   -  KLIKNIJ W ZDJĘCIE