POMÓŻMY PSOM I KOTOM ZE SCHRONISKA - ZBIÓRKA DARÓW

Barbara Szczęch, Maria Setera

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy psom i kotom ze schroniska.

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota i właśnie z tej okazji dołóżmy do kosza w holu przedszkola jakiś drobny prezent dla bezdomnych kotków i ich przyjaciół piesków.

Pamiętajmy, że w schroniskach są często zwierzęta starsze, schorowane i niechciane. Mają za sobą niekiedy traumę, związaną z porzuceniem lub złym traktowaniu przez nieodpowiedzialnych ludzi. Wymagają ciągłej pomocy, a co za tym idzie i środków finansowych.

Nasza placówka co roku wspiera schroniska: „Przytul psiaka” z Ropczyc i „Kundelka „ z Rzeszowa i organizuje zbiórkę darów.

W najbliższych dniach będziemy zbierać karmę - makarony, kasza, sucha karma, karma w puszkach dla podopiecznych schroniska.
Mile widziane inne akcesoria: miski, koce, ręczniki, smycze,  zabawki, środki dla higieny zwierząt/ szampony/itp.

Liczymy na Państwa ofiarność, dary prosimy składać do kosza wystawionego w holu przedszkola do 24 lutego 2023r.

Organizatorzy akcji: Barbara Szczęch i Maria Setera