ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI - OGŁOSZENIE

Światowy Dzień Ziemi to dzień, w którym celebruje się naszą wspaniałą planetę, odbywa się on co roku 22 kwietnia. Podczas Dnia Ziemi prowadzone są różne akcje mające na celu promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.

W naszym przedszkolu Święto Ziemi będziemy obchodzić w piątek tj. 21 kwietnia. Aby poszerzyć wiedzę dzieci na temat bogactw naturalnych ziemi zachęcamy, aby pójść z dzieckiem na spacer lub przeszukać wakacyjne pamiątki i przynieść na piątek do przedszkola znaleziony dowolny SKARB ZIEMI.

Tego dnia, oprócz zajęć, w ramach V Edycji ogólnopolskiego wydarzenia „Sprzątamy Dla Polski” organizujemy wyjście z dziećmi na sprzątanie świata, by pomóc w ratowaniu naszej planety. Dzieci zostaną zaopatrzone w rękawiczki i worki.