PRZEDSZKOLAK CI POWIE, ŻE RUCH TO ZDROWIE

Maria Setera

Zabawy ruchowe i gimnastyczne dla przedszkolaków, poza aktywnym spędzeniem czasu, mają na celu pozytywne wpływanie na rozwój ruchowy i motoryczny dziecka....

Kierując się tym przesłaniem w ramach współpracy z rodzicami w grupie II gościliśmy pana Dariusza Frankiewicza mgr wychowania fizycznego – tatę Kubusia który jest jednym z naszych przedszkolaków. Przeprowadził on profesjonalne zajęcia sportowe, które sprawiły, że ćwiczenia gimnastyczne były dla dzieci wielką frajdą i świetną zabawą.

GALERIA  - KLIKNIJ W ZDJĘCIE

Dziękujemy Panu Dariuszowi za wprowadzenie przedszkolaków w tajniki sportu, ukazanie jak ważne jest dbanie o siebie, chęć nauczenia dzieci czegoś nowego, oraz za cierpliwość i takt pedagogiczny. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia!