OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK - WIZYTA GRUPY II W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Spotkania w bibliotece i lekcje biblioteczne to element promocji czytelnictwa w naszym przedszkolu.....

W Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek Grupa II po raz kolejny została zaproszona do Biblioteki Publicznej w Sędziszowie Małopolskim na lekcję biblioteczną o tematyce ekologicznej. Podczas zajęć dzieci utrwalały wiadomości nt. sposobów dbania o środowisko m.in. segregując śmieci. Następnie wysłuchały bajki "Na tropie Śmieciowego potwora" z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai oraz układały ilustracje do wysłuchanej treści.

Dzieci podczas spotkania chętnie oglądały ekologiczne bajeczki oraz w ramach powtórzenia wiadomości wysłuchały bajeczki pt Kicia Kocia - Co z tymi śmieciami”. Na zakończenie wizyty w bibliotece dzieci podziękowały Pani Bibliotekarce wręczając Podziękowanie z życzeniami z okazji Święta Bibliotekarzy i Bibliotek. Bardzo dziękujemy Pani Dorocie za miłe przyjęcie.