I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE W RAMACH PROGRAMU - DZIAŁAJ Z IMPETEM

Z wielką przyjemnością informujemy, że GRUPA II  z naszego przedszkola zajęła I MIEJSCE
w ogólnopolskim konkursie „Nasz Dzień bez Śmiecenia” w ramach programu „Działaj z imPETem!”.

Bo był to rok ciężkiej pracy, udział Grupy II we wszystkich Mini - Konkursach, wszystkich dodatkowych zadaniach i na koniec zorganizowanie wystawy.
Jednak nasze wysiłki się opłacały, bo spośród 160 przedszkoli to właśnie my zdobyliśmy główną nagrodę - meble do jednej z sal o wartości 4000 zł.
Bardzo się cieszymy, bo przy okazji zdobycia cennej nagrody, dzieci nauczyły się nie tylko prawidłowego postępowania z odpadami i zasad ich segregacji, ale także ćwiczyły sprawność manualną i umiejętność pracy w zespołach - a o to przede wszystkim chodzi, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym.
Wyniki konkursu „Nasz Dzień bez Śmiecenia” ! – Działaj z imPETem! (dzialajzimpetem.pl)