AUDYCJA MUZYCZNA - ZNÓW BĘDĄ WAKACJE

Maria Setera

16 czerwca kończąc kolejny sezon artystyczny po raz ostatni w tym roku szkolnym przyjechali do naszego przedszkola muzycy z Filharmonii Podkarpackiej z tematem przewodnim spotkania "Znów będą wakacje".

Wszystkie dzieci zostały zaproszone w przedwakacyjną podróż z piosenką dziecięcą. Artyści swoimi utworami zabrali przedszkolaków w podróż do świata marzeń , fantazji i przygód. W czasie spotkania dzieci nie tylko słuchały muzyki, ale także angażowały się we wspólny śpiew piosenek Natalii Kukulskiej, Majki Jeżowskiej oraz zespołu Małe TGD oraz w zabawy muzyczne. W tym dniu dzieci doświadczyły nowych, ciekawych wrażeń i mogły rozwijać swój talent wokalny oraz swoją wyobraźnię. Zarówno ta audycja jak i wszystkie, które wydarzyły się w tym roku szkolnym były dla dzieci niezwykle ważnym czynnikiem dla ich harmonijnego rozwoju. Ktoś kiedyś powiedział, że „Muzyka bezpośrednio dotyka serca…… i dlatego jest najlepszym narzędziem do kształtowania wyobraźni serca, bez której nie można być w pełni szczęśliwym człowiekiem .Muzycy zostali nagrodzeni przez dzieci gromkimi brawami. Przedszkolaki w ten sposób podziękowały za atrakcyjne całoroczne spotkania z ”Panią muzyką”