WYRÓŻNIENIE SPECJALNE I BONY PODARUNKOWE ZA ZBIÓRKĘ BATERII I TELEFONÓW

Informujemy, że zakończyła się XI Edycja projektu Zbieraj Baterie i Telefony! W tej edycji wzięło udział 1353 placówek z całej Polski!.....

W tym roku padł rekord zebranych baterii. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów udało się uzbierać łącznie aż 166 tony zużytych baterii oraz prawie dwie tony zużytych telefonów!

W I KATEGORII - za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów  (197 kg)  nasze przedszkole znalazło się na 24 miejscu otrzymując wyróżnienie specjalne i bon o wartości 200 zł.

W II KATEGORII - za zebranie zużytych telefonów  (15 kg)  nasze przedszkole znalazło się na 31 miejscu otrzymując bon o wartości 150 zł.

Wyniki konkursu na stronie organizatorów

Bardzo Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę baterii i telefonów.
Dzięki Państwa pomocy, jak co roku, będziemy mogli zamienić bony upominkowe we wskazanym sklepie internetowym na zabawki dla dzieci do grup.
Liczymy na dalszą współpracę i już dziś zachęcamy do zbiórki baterii i telefonów, która trwa przez cały rok.