GRUPA V REPREZENTOWAŁA PRZEDSZKOLE NA SCENIE MALUCHA 2023

Bożena Pazdan, Urszula Kmieć

We wtorek 30 maja dzieci z grupy V reprezentowały nasze przedszkole podczas występów w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. w VIII Gminnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Przedszkoli "Scena dla Malucha".

Celem przeglądu jest promocja i prezentacja dorobku artystycznego przedszkoli z terenu naszej gminy oraz rozwijanie artystycznych talentów i zainteresowań dzieci.
Tego dnia scena należała wyłącznie do dzieci. Nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne do utworu Oceano Josh Groban. Występ nagrodzony został ogromnymi brawami przez licznie zgromadzonych rówieśników, rodziców i dziadków. Sprawił im ogromną radość, pozwolił przełamać nieśmiałość. Organizatorem przeglądu był sędziszowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Dziedzictwa Filtracji i Motoryzacji przy PZL w Sędziszowie Młp. Gratulujemy wszystkim Małym Artystom.

Za wystep Przedszkolaki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominki

Film TvS   występ Grupy V  od 20:20 min