WAKACYJNE ŻYCZENIA I WAKACYJNE RADY

Ponieważ zbliżają się wyczekiwane wakacje przypominamy o kilku ważnych zasadach....

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa. Planujemy urlopy, najróżniejsze wyjazdy bliższe i dalsze w ciekawe miejsca. Niektórzy spotykają się z przyjaciółmi i wspólnie świetnie się bawią, inni wybierają się na rodzinne wyjazdy. Nikt nie siedzi w domu, kiedy za oknem mamy słoneczną, piękną, zachęcającą do wyjścia pogodę. Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoje i naszych dzieci. Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami?

Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.
 Atrakcje w bezpieczne wakacje – film dla dzieci
ULOTKA - PATENT NA BEZPIECZNE WAKACJE

Drodzy rodzice!!!! Bądźmy uważni i uczmy tego swoje dzieci!!!

Życzymy przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Korzystajcie mądrze ze słońca, spędzajcie czas aktywnie i wesoło,
a po wakacjach pełni energii wracajcie do przedszkola
Do zobaczenia!

Przypominamy, że jeszcze podczas wakacji, od 14 - 31 sierpnia nasze przedszkole pełni dyżur w naszym przedszkolu dla zapisanych dzieci.