OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.

Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach i  piosenkach zaprezentowanych przez dzieci z grupy III i IV. Za występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Następnie wręczyła pracownikom Nagrody Dyrektora za szczególne zasługi oraz upominki i słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Tego dnia wszyscy pracownicy przedszkola otrzymali wykonane przez przedszkolaków laurki z życzeniami, z personalizowanym wierszykiem i własnym wizerunkiem. Galerię prac można było podziwiać na przygotowanej na tę okoliczność dekoracji.

Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Składamy Serdeczne Podziękowania Radzie Rodziców za upominki i słodki poczęstunek.