FINAŁ AKCJI - PRZYTUL SIE DO DRZEWA

Grupy I, III i IV wzięły udział w II edycji Ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL się do DRZEWA.

Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczulenie na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Dzięki akcji chcieliśmy pokazać, że kochamy nasze Polskie lasy i chronimy je przed powstawaniem pożarów.

Do organizatorów akcji zostały wysłane zdjęcia dzieci przytulonych do drzew. Zdjęcia naszych przedszkolaków zaprezentowane w fotogalerii i zdjęcia z innych przedszkoli zostały umieszczone w mozaikach składających się z 2904 zdjęć każda.
Zapraszamy do wspólnej zabawy z dziećmi na stronie: Przutul się do drzewa 2023 – las (straznicylasow.pl) . Są to bardzo maleńkie zdjęcia, ale mamy nadzieję, że w powiększeniu, w przedstawionych 5 kolażach, wszystkim sprytnym oczkom uda się odnaleźć naszych przedszkolaków.

Za udział w akcji otrzymaliśmy CERTYFIKAT